Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Zvicer-Ka nje arsye shume te forte sepse ju nuk duhet t’a vendosni laptopin ne kembet tuaja:Ai ju demton seriozisht ne lekure dhe e deperton ate duke e “percelluar” me nje demtim te perhershem.Mos beni gabim ta vendosni laptopin ne kembet tuaja, do te ishte shume me mire per ju ta vendosnit ate ne nje tavoline.Nje djale vetem 12 vjec nga Zvicra, ishte fiksuar aq shume ne lojrat elektronike saqe nuk e kishte hequr laptopin nga kembet per disa ore.Rezultati:I ishte djegur lekura pa e kuptuar fare.Menjehere pasi ka vene re njolla te pazakonta ne kofshe, ai i eshte drejtuar mjekut dermatolog nga frika se cfare i kishte ngjare, ndersa mori prej tij pergjigjen logjike qe “laptopi i kishte djegur kembet”.Sipas mjekeve ne nje spital te Bazelit, demtimi do te jete i perhershem, pra ata nuk do te mund te rikuprojne njollat e marra ne lekure.Bateria e laptopit nxehet aq shume gjate punes saqe jo rralle arrin temperaturen 52 grade celcius, gje qe jo vetem te djeg, por mund te te shkaktoje edhe kancerin e lekures.________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhh sa gjynah prz shum keqqq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons