Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Pavarësisht se jetonte prej kohësh aty, përsëri nuk e kishte kuptuar që në garazhin e tij kishte një pikturë me vlerë 30 milionë dollarë. Ngjarja ka ndodhur në Nju Jork dhe ka qënë një rastësi e madhe për familjen që tashmë quhet e pasur. Amerikani e kishte blerë atë garazh së bashku me shtëpizën e pushimeve në Long Island që nga viti 2007. Për të dyja bashkë me truallin, ai atëbotë kishte paguar 300 mijë dollarë. Por, vetëm pasi ka filluar ta pastrojë dhe rregullojë garazhin ai kishte hasur në pasurinë e madhe. Bëhet fjalë për 70 mijë vepra të ndryshme që së bashku kushtojnë 30 milionë dollarë. Veprat i takonin piktorit të ndjerë ekspresionist amerikan Arthur Pinaijan. Piktori është bërë i njohur vetëm pasi që pronari i ri i garazhit i kishte gjetur punimet e tij. Vlerësimi i veprave nga piktori profesionist ka zgjatur goxha. Kjo edhe është arsyeja përse lajmi për këtë zbulim ka pritur publikimin deri tashti, transmeton “Albinfo”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
me dasht e shet e bahet milioner


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons