Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Humb unazën e martesës dhe e gjen pas 16 vitesh në një karrotë

Një grua suedeze ka zbuluar unazën e saj të martesës në një karotë që rritej në kopshtin e saj, 16 vjet pasi ajo humbi atë, thotë një gazetë.

Lena Paahlsson kohë më parë kishte humbur shpresën për të gjetur unazën, të cilën ajo e projektoi vetë, raporton Dagens Nyheter.

Flori i bardhë me shtatë diamante të vogla, janë zhdukur në kuzhinën e saj në vitin 1995, i tha ajo gazetës.

Edhe pse unaza nuk i përshtatet më, ajo shpreson që ta rregullojë dhe ta vendosë përsëri në gisht.

Mrs Paahlsson dhe familja e saj jetojnë në një fermë pranë Mora në Suedi.

Ajo hoqi unazën për të bërë disa pjekje me rastin e Krishtlindjeve me bijat e saj, por ajo u zhduk nga sipërfaqja e punës ku ajo e kishte lënë.

Familja kontrolloi kudo dhe vite më vonë ajo i bëri rikonstruksion dhe shtëpisë me shpresën për të gjetur unazën.

Por ajo nuk e gjeti përsëri dhe vetëm pas 16 vjetësh, kur Znj Paahlsson shkuli disa karrota në kopshtin e saj ajo pa një karrotë me një këllëf të artë që i qëndronte karrotës si varëse në qafë. Ishte e pabesueshme.

Çifti beson se unaza ra në lavaman në vitin 1995 dhe ka humbur me lëkurat e qëruara të perimeve të cilat u shndërruan në përzierje plehrash ose për të ushqyer delet e tyre.

"Tani që unë kam gjetur unazën përsëri unë dua ta përdor atë përsëri" tha ajo.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa heret qe e paska gjet unazzen shum shum heret przz


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons