Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ej ti...!!!! prej Mon 11 Mar 2013, 03:30

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Ej TI Po te drejtohem keshtu , pasi kurre
nuk te njoha vertete... Ndryshe te dija , ndryshe silleshe , ndryshe
dole! Do doja te te shprehja keqardhjen time per ate qe je. Per ate qe
pretendon te behesh dhe me imponim kerkon nje gje te tille.As une nuk
jom ajo qe isha , deshe s'deshe me ndyshove...!! Me bere me te forte. Te
dij te dalloj te bardhen nga e zeza , detajin qe ben diferencen , te
ardhmen nga e kaluara. Nuk jom me ajo qe qante dhe per fjalen me te
vogel , qe ndihej keq per veprimin me banal. Tani asgje s'me bon me
pershtypje, as kur te shoh duke qeshur , as ne krahet e dikujt tjeter.
Diku gabova dhe Une dikur , kur te thashe ishe me i miri... Gabova dhe
kur pretendoja qe nuk do mund te te harroja kurre. Ne fakt ishte me e
lehte sec Une e mendoja... Mjaftuan thjesht ca te pathena qe si dija ,
ca veprime qe perdja e afeksionit s'me lejoi ti shihja kurre. Tani jam
komplet ndryshe... E ndjej veten me te sigurte, me te forte, me
perpara... E ndjej veten me mire!! Dhe e gjitha kjo fale teje dhe
pafytyrsise tende!! Po ti, do t'me flasesh per veten, po...do thuash ato
te perhershmet...qe ti je unike, qe ti je e pazevendesueshme, qe ti je e
pa arritshme... Gabohesh zemer, si Ty ka plot... ! Ti zevendesohesh se
nuk di te kesh prezence... Ti arrihesh, nuk di te jesh larg se s'te
lejne te tjera mendje... Ti zemer rrethohesh nga njerez, si vetja
jote... Ti operon nga mendja e tyre... Ti, kurre nuk do jesh "Vetja
Jote", te tjera kembe do te te mbajne gjithmone...!!

2 Re: Ej ti...!!!! prej Tue 12 Mar 2013, 08:59

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
si je

3 Re: Ej ti...!!!! prej Tue 12 Mar 2013, 18:38

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ka ke qen se ke humb fare


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4 Re: Ej ti...!!!! prej Wed 13 Mar 2013, 14:46

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
humbesh vet,ketu jam

5 Re: Ej ti...!!!! prej Fri 15 Mar 2013, 11:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nuk jam humb jo ej ti mos rri shum ntenhsion se ste benn shum mireee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6 Re: Ej ti...!!!! prej Wed 20 Mar 2013, 12:14

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
me njehere

7 Re: Ej ti...!!!! prej Fri 22 Mar 2013, 05:22

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
me co nje mp ndonjeher se falas i ke


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8 Re: Ej ti...!!!! prej Thu 04 Apr 2013, 07:30

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
se mua me u eshte ndaluar te dergoj mp

9 Re: Ej ti...!!!! prej Sat 06 Apr 2013, 06:38

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pse kshuuuuu apo akkk ta ka prish gradennn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10 Re: Ej ti...!!!! prej Sat 27 Apr 2013, 05:58

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
pse me ke inat

11 Re: Ej ti...!!!! prej Fri 10 May 2013, 11:48

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Kurrë mos më krahaso me të tjerët sepse Unë jam thjesht Unë!
Respektoj ata që më respektojnë. Më pëlqejnë shakatë por ato që nuk
prekin dhe ulin personalitetin tim. Nuk më pëlqen të luaj me ndjenjat e
të tjerëve dhe prandaj në shumicën e rasteve i them gjërat troç ashtu
siç i mendoj, ashtu siç i ndjej me zemer dhe preferoj të mi thonë
gjithashtu troç. Jam shumë tip i ndjeshëm, shpeshherë e fsheh mërzitjen
time pas një shakaje ironike. Nuk jam perfekt dhe nuk dua njerëz perfekt
në jetën time, dua njerëz të Vërtetë. Nuk ndryshoj për asnjeri në këtë
botë, kush më do më pranon për këtë që jam. Di të fal dhe kërkoj falje
sepse të gjithë gabojmë në jetë. Nuk besoj kollaj në njerëz por që të
ketë dikush besimin tim duhet ta fitojë atë duke ma treguar me fakte.
Preferoj të më urrejnë sesa të më mëshirojnë. Dhe nga e vetmja gjë që
kam frikë është ZOTI..!!
ste kam inattt perkundrazi trespektoj po ti mke inat mu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons