Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 3]

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
.........

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
te keput krejt

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
i zjarrt i embel e pasionant


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
e trent krejt

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
shum shum pasionant edhe i embel njekohesisht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
beby

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pleqri hesapii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
te keput krejt

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ste lennn as me marr frym


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
model

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
i embel e i buttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk e di


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
i zjarrt e tregon e shenja horoskopit


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
terheqese dhe e embel

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pfffffff se ke gjet un ndashuri nuk besoj ky i sinqert edhe karizmatik


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
furtune

luani

avatar
Administrator
Administrator
nuk di

Erisa

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:nuk di
provoje hahahah :p


Mendoj si luan do jet Very Happy

http://hapesira.forumotions.net/

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk e di


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Erisa

avatar
Princeshe
Princeshe
do lodhet shum shpejt

http://hapesira.forumotions.net/

luani

avatar
Administrator
Administrator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:nuk di
provoje hahahah :p


Mendoj si luan do jet Very Happy
Nuk e kuptova cfar do te thuash me ate:" provoje :p"
mund ta zberthesh pak -Erisa-

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
duket qe nga nicku i zjarrt e pasjonant


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
Une e parashikoj shume te persosur.
personalisht me pelqen.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahaaaa nuk ja kam haberin x dashuri lol
ky i qet edhe i eger ne tnjejten koh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
nuk di ...
un e gjuaj me "pambuk" ...
ajo pergjigjet me" gure"...

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
lol tgjith meshkujt nilloj jon ndashuri mashtrusa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
po perpiqem ta gjej por nuk e gjej dote nje pergjigje te sakt.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e kam then njeher


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
nuk e di

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
duket se ja ka haberin doktori dashuris


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons