Forumi Kuq E Zi
Te them te dua por.. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Te them te dua por.. Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Te them te dua por.. Empty Te them te dua por.. prej Mon 11 Mar 2013, 03:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
te them te dua por ty nuk te mjafton!

2Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Tue 12 Mar 2013, 09:01

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ste kuptoj cthua

3Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Tue 12 Mar 2013, 18:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ti sme besonnnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Wed 13 Mar 2013, 14:48

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
spo me don

5Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Fri 15 Mar 2013, 11:29

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
nuk e ndjej me tvertet kte qe themmm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Wed 20 Mar 2013, 12:16

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
nuk me don

7Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Fri 22 Mar 2013, 05:16

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ti mlargon nga vetjaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Thu 04 Apr 2013, 07:34

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
sme don

9Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Sat 06 Apr 2013, 06:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se kom seriozisht e kam per tallje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Sat 27 Apr 2013, 06:04

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
tu dukt si bombe

11Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Fri 10 May 2013, 12:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ti qesh me ate qka them


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Fri 10 May 2013, 12:32

luani

luani
Administrator
Administrator
por ti nuk e pranon.

13Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Sat 11 May 2013, 05:41

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
as sdu me e ngju se o fjal e huj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Sat 11 May 2013, 07:50

luani

luani
Administrator
Administrator
ahere po e them ne shqip " I Love You "
por ti nuk di cfar thua.

15Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Sat 11 May 2013, 17:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sjom te thon hiq sja vlen me ta then me


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Tue 14 May 2013, 12:26

luani

luani
Administrator
Administrator
po ti ben sikur nuk degjon

17Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Tue 14 May 2013, 14:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Po martohesh me nje qeter
si met thirr dashni e wjeter
qysh be zemer met harru
pa ty jeten me wazhdu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

18Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Wed 29 May 2013, 17:50

Klio

Klio
Moderator
Moderator
e di se sme beson


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

19Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Thu 30 May 2013, 03:36

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e di se te urrej


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

20Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Fri 31 May 2013, 17:18

luani

luani
Administrator
Administrator
kjo eshte virtuale,
kete dua ta thoja ne gjendjen reale,
megjithate dhe keshtu te lutem me beso mua ,
se realisht TE DUA

21Te them te dua por.. Empty Re: Te them te dua por.. prej Wed 05 Jun 2013, 17:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
SME BESWON NDAJ SE THEM IQ ME MIR


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons