Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

“Kur unë qaj, minjtë vijnë dhe më lëpijnë lotët”

Një grua ka treguar se si ajo është çmendurisht e dashuruar pas minjve. Madje ajo thotë se i do minjtë më shumë se burrin e saj.

Chantal Banks, që shfaqet në një nga edicionet e programit “Fiksimi im i çmendur”, ka në total 19 minj, që i quan fëmijë.

Minjtë i lëpijnë buzët, i marrin ushqimin nga goja e saj dhe ecin mbi trupin e saj kur ajo është në gjumë.

Fiksimi me minjtë nisi kur ajo ishte 16 vjeç.

Ajo gjeti dikë që e pranonte atë me fiksimin për minjtë dhe për 11 vite qëndroi e martuar me Chester.

Por edhe të shoqit të saj, me të cilin ka një djalë, i ka ardhur në majë të hundës dhe tanimë ajo jeton vetëm.

“I dua minjtë më shumë se njerëzit. Nuk jetoj dot pa ta. Minjtë më duan dhe nuk më paragjykojnë. Më duan për këtë që jam. Kur unë qaj, vijnë dhe më lëpijnë lotët,” thotë ajo.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa e neveritshmeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons