Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Russell Crowe filmon gabimisht UFO! (video) prej Fri 08 Mar 2013, 22:09

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ylli i kinematografisë hollivudiane, Russell Crowe publikoi një video, në të cilën, siç pretendon ai, filmoi gabimisht një UFO!
Sipas Crowe, ndërsa ndodhej në Sydnye bashkë me një mikun e tij, po filmonte lakuriq nate, pasi në pozicionin që ishte vendi shquhej për këto specie të errësirës. Kështu, gjatë filmimit kam era e tij “kapi” një UFO, e cila kaloi rrufe para saj dhe shumë afër, paksa mbi pemë.

Menjëherë Russell e publikoj videon në YouTube dhe shkroi në llogarinë e tij në Twitter: “UFO? Fotografitë janë të vërteta! Bashkë me një mikun tim pozicionuan një kamerë për të filmuar lakuriqët e natës, në Kopshtin Mbretërorë. Por u surprizuam. Pa flash, nuk mund të jetë reflektim drite apo i lentes, pasi objekti lëvizi ndërsa kamera ishte qëndrueshme”.

Për më shumë hollësi, shikojeni UFO-në në videon e publikuar prej tij:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons