Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Duket e pabesueshme por është e vërtet!
Dokumentari u ndalua të transmetohej nga mediat botërore me urdhër të lëshua nga NASA dhe mbështetur nga qeveria Amerikane. Por, edhe pse kaluan shumë kohë që në atë periudhë, ku pamje filmike të transmetuara nga televizionet shtetërore, si ai Greqisë dhe Spanjës, u “zhdukën” misteriozisht, disa teknik mundën të arshivonin apo t’i “vidhnin” ato.

Kështu dhe dokumentari në vijim, të cilin alb-observer.com jua paraqet, sipas shkencëtarëve të cilët prononcohen para kamerës hapur dhe japin detajet e tyre, shkencëtar që pjesa më e madje prej tyren janë aktualisht në NASA apo agjenci të tjera të mëdha të hapësirës, astronautët zbuluan shumë gjëra misterioze në Hënë, madje të gjitha këto u filmuan./alb-observer/

Për më shumë ndiqni dokumentarin në vijim, ku detajet e tij shokojnë:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons