Forumi Kuq E Zi
Urim per 8 marsin Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Urim per 8 marsin Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Urim per 8 marsin Empty Urim per 8 marsin prej Fri 08 Mar 2013, 09:32

luani

luani
Administrator
Administrator
Nena e motra,anetare te forumit !
JU UROJ GEZUAR 8 MARSIN !
Gezime e lumturi paci per mote,
Gjdo gje qe ju deshiron zemra,
Me te mirat e kesaj bote !

2Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Fri 08 Mar 2013, 10:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Urim per 8 marsin Images?q=tbn:ANd9GcQ860LZXwC4429SgyCczprOP7gBcyxHthNShfnVBY3NOm1PdSQvUrim per 8 marsin Gezuar10
Nje dite qe mbart respekt,dashuri te pafund,per ato qe na dhane jete
nga jeta e tyre.Per ato qe naten e bene dite dhe na mekuan me qumesht
nga gjiri i tyre.
Per ato qe gjenden prane sado larg qe te jemi ,sa here zemrat tona deshperohen,sa here shpirtrat tane renkojne.
Per ate krijese te Zotit,mbushur me kaq dashuri,me kaq
miresi.Ndaj sot ne kete dite te shenuar po mbeshtes koken dhe mendimet e
mija ne prehrin e nenes sime,ne prehrin e nenave tuaja,ne ate preher
ku loti thahet si me magji,dhe brengat dhe trishtimet largohen.
Aty ku paste diell,drite,paqe,lumturi,qofshin ngahera NENAT tona.

Gezuar festen e 8 Marsit per te gjitha NENAT e botes,per ato me te dhemshurat,me te mirat, me te shtrenjtat.

Dera e urimeve eshte e hapur ,se ne shpirtin e nje NENE nuk ka nevoje te trokasesh.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Fri 08 Mar 2013, 13:29

luani

luani
Administrator
Administrator
Gezuar per te gjitha nenat aneemban globit.
Praruar qofte ajo dore qe perkund djepin.
Gezime,lumturi,harmoni ne jete e ne familje,larg vuajtjeve,streseve e problemeve ndryshme.
Urime,urime,urime !!!

4Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Fri 08 Mar 2013, 17:33

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Per te gjitha grat ne bot, ju uroj gezuar 8 marsin Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Sat 09 Mar 2013, 05:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Gezuar 8 Marsin te gjitha femrave !
Urim per 8 marsin Mimosa_maxi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Sat 09 Mar 2013, 05:49

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Urime 8 Marsi

Urime cdo nene n'planet,
lumturi ,paqje dhe shendet!
Ju jeni engjujt e vertete,
qe na dhate drite dhe jete.

Ne te keq dhe ne te mire,
gjuha gjithmone tek ti shkon.
O engjull! marrim fryme me lire,
Oh , Nene ! kur zemra renkon.

Per Ty pak eshte cdo cmim,
gjithe kujdesi,kenga , poezia.
Me Ty nuk ka asnje shpagim,
E dashur Nene, je vete dashuria.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Tue 21 May 2013, 09:56

eralda

eralda
Princeshe
Princeshe
8 Mars.
Nje dite qe mbart respekt,dashuri te pafund,per ato qe na dhane jete nga jeta e tyre.Per ato qe naten e bene dite dhe na mekuan me qumesht nga gjiri i tyre.
Per ato qe gjenden prane sado larg qe te jemi ,sa here zemrat tona deshperohen,sa here shpirtrat tane renkojne.
Per ate krijese te Zotit,mbushur me kaq dashuri,me kaq miresi.Ndaj sot ne kete dite te shenuar po mbeshtes koken dhe mendimet e mija ne prehrin e nenes sime,ne prehrin e nenave tuaja,ne ate preher ku loti thahet si me magji,dhe brengat dhe trishtimet largohen.
Aty ku paste diell,drite,paqe,lumturi,qofshin ngahera NENAT tona.

Gezuar festen e 8 Marsit per te gjitha NENAT e botes,per ato me te dhemshurat,me te mirat, me te shtrenjtat.

Dera e urimeve eshte e hapur ,se ne shpirtin e nje NENE nuk ka nevoje te trokasesh.

8Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Wed 03 Jul 2013, 17:36

Klio

Klio
Moderator
Moderator
8 Mars.
Nje dite qe mbart respekt,dashuri te pafund,per ato qe na dhane jete nga jeta e tyre.Per ato qe naten e bene dite dhe na mekuan me qumesht nga gjiri i tyre.
Per ato qe gjenden prane sado larg qe te jemi ,sa here zemrat tona deshperohen,sa here shpirtrat tane renkojne.
Per ate krijese te Zotit,mbushur me kaq dashuri,me kaq miresi.Ndaj sot ne kete dite te shenuar po mbeshtes koken dhe mendimet e mija ne prehrin e nenes sime,ne prehrin e nenave tuaja,ne ate preher ku loti thahet si me magji,dhe brengat dhe trishtimet largohen.
Aty ku paste diell,drite,paqe,lumturi,qofshin ngahera NENAT tona.

Gezuar festen e 8 Marsit per te gjitha NENAT e botes,per ato me te dhemshurat,me te mirat, me te shtrenjtat.

Dera e urimeve eshte e hapur ,se ne shpirtin e nje NENE nuk ka nevoje te trokasesh.


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

9Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Sat 08 Mar 2014, 14:37

luani

luani
Administrator
Administrator
Urim per 8 marsin 1225660w9t2chaztm-1

10Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Sat 08 Mar 2014, 16:34

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
gezuar tet marsin te gjith nenave ne bot Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Fri 14 Mar 2014, 18:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
GËZUAR 8 MARSIN - Qoftë e lumtur sot e në sa më shumë ditë e vite si sot, çdo nënë e grua që kaq shumë kuptim, dashuri e jetë i jep jetës sonë!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Urim per 8 marsin Empty Re: Urim per 8 marsin prej Sun 04 May 2014, 13:54

Snow Hristina

Snow Hristina
Antare i ri
Antare i ri
Gezuar,,o qenje e bekuar,,afshim i miresis,,jeten dhuron dhe prej teje marrim frym...
Me perulesi ndaj Femres,,ndaj kesaj gjinie kaq te fort dhe te eger,,kaq fisinke dhe te dhimshme,,
s'ka rrjeshta qe te pershkruajn,,po ka perqafime qe te mbushin me dashuri, jete,,,dhe te bejn te lulezosh ne c'do stin shpirterore njerzore..
Urim per 8 marsin Motherflash

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons