Forumi Kuq E Zi
Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 93800375
Makijazhi mund të bëjë çudira te femrat duke i shndërruar ato, aq sa nuk njihen.


këto foto që ju sjell noa.al dhe që i gjeni më poshtë, shikoni femra pa
makijazh dhe pasi i janë nënshtruar trukimit. Ato jane kuruar nga
trukuesi i famshem rus,Vadim Andreev.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 47284854
Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 32768224


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 72827919Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 36707497Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 61258760Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 93845444Femra me dhe pa makijazh, trukuar nga një mashkull (FOTOT) 23706695


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons