Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 DORA E SHPRESES! prej Sat 02 Mar 2013, 19:41

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

DORA E SHPRESES!

Një foto që filloi të qarkullojë në dhjetor të 2012, por shumë nga ne nuk e dinë historinë e vertetë të saj.

Fotografia është e një foshnje 21-javëshe të palindur i quajtur Samuel Alexander Armas, i cili është duke u operuar nga një kirurg me emër Jozef Bruner. Foshnja u diagnostikua me një sëmundje i cili nuk do të mbijetonte nëse largohej nga barku i së ëmës, dhe nëna nuk do mbijetonte nqs do vendoste të lindte djalin të gjallë. Pas një orë konsultash nëna pranoj të jepte jetën e saj për ti dhënë një jetë të re femijës. Gjatë operacionit Dr Bruner vuri re se djali i cili tashmë ishte i zhvilluar plotësisht arriti të nxirrte dorën e vogël, për të kapur gishtin e kirurgut. Dr Bruner kishte raportuar pas operacionit, se kur gishti i tij e kishte kapur, ai ishte momenti më emocional i jetës së tij, dhe se që nga ai moment ai vendosi ta birësojë atë fëmijë!________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: DORA E SHPRESES! prej Fri 17 May 2013, 08:30

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa domethenes edhe sa e bukur kjo histori


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons