Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Vëllai i një personi që mendohet se ka vdekur pasi e ka ‘gëlltitur’ një gropë gjigande që u hap krejt papritur poshtë dhomës së tij të gjumit, ka treguar tmerrin e përjetuar dhe përpjekjen për të shpëtuar vëllain.

Amerikani Jeremy Bush tha se gropa ishte e gjerë rreth 6 metra dhe e thellë po kaq.

Jeff Bush, i vëllai, thërriste për ndihmë, por ai nuk arriti ta nxirrte dot nga gropa.

“Dëgjova një zhurmë të tmerrshme. Vrapova atje dhe dëgjova vëllain duke ulëritur,” tregon Jeremy mes lotëve.

“Gjithçka munda të shihja ishte një vrimë gjigande. Mund të shihja vetëm pak krevatin. Kërceva në gropë. Tentova ta kapja, por nuk mund të bëja asgjë. Ai ulërinte”.

Oficeri i parë i policisë që shkoi në vendin e ngjarjes tregon: “Dysheku, krevati, gjithçka ishte në gropë, ku ishte personi i parë, ndërkohë që personi i dytë po tentonte të shpëtonte të parin”.

Jeff Bush nuk shihej askund dhe policia thotë se është e pamundur që të vazhdosh kërkimet pasi shtëpia është bërë shumë e paqëndrueshme.

Gropa po vazhdon të zgjerohet dhe inxhinierët kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të përcaktuar shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Në momentin e ngjarjes në shtëpi ishin pesë të rritur dhe një fëmijë dy vjeç, por askush nuk u plagos.

Gropa të tilla hapen krejt papritur në tokë. Shumica hapen për shkak të erozionit nga ujërat e nëndheshëm.

Në shumicën e rasteve ndodhin për shkaqe natyrale. Por mund të hapen edhe për shkak të aktivitetit njerëzor.________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e tmerrshme skisha lexu dicka te tille


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons