Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Duke filluar nga kjo jave, CreativeLIVE do te mbaje plot 40 mesime online pa pagese nga profesionistet me te shquar te fushes se grafikes. Qellimi i ketyre mesimeve do te jete te ndihmohen sa me teper te pasionuarit pas grafikes, te ndjekin pasionin e tyre per modifikimin e imazheve.

Mesimet i dedikohen te gjitha niveleve te njohurive, nga fillestaret e deri tek profesionistet. Cdo mesim do te fokusohet ne menyra se si mund te perdoret editimi i fotove per te perparuar ne karriere.

CreativeLIVE ofron prej kohesh kurse online dhe ka arritur te mesoje miliona njerez permes workshop-ve apo tutorialeve ne uebfaqe.
Audienca, edhe pse online, mund te komunikoje dhe te nderveproje me instruktoret permes mediave sociale (Facebook apo Twitter). Per lehtesimin e komunikimit mes tyre, jane caktuar studente te vecante te cilet do te kene rolin e "ambasadoreve", duke i cuar pyetjet e audiences tek instruktoret.

10 alternativa pa pagese ndaj Photoshop
Te gjitha seancat mesimore jane regjistruar me kamera te shumefishta dhe pajisje te tjera qe mbajne audiencen te perqendruar dhe te angazhuar. Regjistrimi ne Photoshop Week eshte pa pagese ne uebfaqen zyrtare.

Duke u nisur nga numri i deritanishem, themeluesi i faqes Chase Jarvis eshte optimist se ky kurs do te jete me i madhi i ketij lloji ne bote ne aspektin e Photoshop-it. (PCWorld Albanian)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
me nejt me or te tona me u mundu se msoj dot or skom cme boooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ashu mendoja edhe un para se te mesoja ta perdorja Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons