Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Udheheqja e kompanise Yahoo! - nje nga faqet me popullore te motoreve te kerkimit ne Internet - ndaloi punonjesit e vet te punojne ne distance.

Sic deklaroi Drejtoresha e Pergjithshme e kompanise, Marissa Mayer, nje mase e tille do te sjelle ne kompani frymen e solidaritetit dhe do te permiresoje cilesine e komunikimit te brendshem ne kolektiv.

Nderkohe, vendimi shkaktoi pakenaqesine e bashkepunetoreve te kompanise, shumica e te cileve punojne duke qene gjeografikisht qindra kilometra larg nga selia e Yahoo!. Sepse ata do te duhet te japin doreheqjen.

Ia vlen te permendet se Marissa Mayer u transferua ne kompanine Yahoo!, e cila aktualisht po perjeton kohe te veshtira, nga nje tjeter kompani e njohur - Google - ku mendohet se ndalimi i punes ne distance (p.sh. nga shtepia) pengon rritjen e produktivitetit te punes.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons