Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Teuta Kurti martohet në shtator prej Tue 19 Jul 2011, 18:03

Vizitor

avatar
Vizitor
Këngëtarja e talentuar Teuta Kurti do të jetë artistja e radhës që do të vërë kurorë me të fejuarin e saj, Dardanin. Por, ndryshe nga dasmat VIP – që zakonisht mezi i presim sepse prodhojnë jo vetëm lajme, por edhe foto të papara – Teuta është shprehur se ceremonia e saj martesore do të jetë modeste dhe me pak të ftuar.Nuk është zbuluar ende data e ceremonisë martesore – mbase edhe Teuta me Dardanin nuk e kanë vendosur ende – por e rëndësishme është që çifti i fejuar prej vitesh po vë kurorë, ndaj ne i urojmë veçse trashëgime e jetë të lumtur. Teuta, e cila së fundmi mori pjesë me këngën “Perëndo pa lindur” në “Top Fest 8”, me siguri do të rehatohet, por natyrisht edhe do të frymëzohet për të sjellë muzikë akoma edhe më të bukur në vijim! Gazeta STandard

2 Re: Teuta Kurti martohet në shtator prej Fri 15 Feb 2013, 10:30

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
te trashegohetttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons