Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Nuk egziston asgjë më e vështirë në jetë se sa kur e kuptoni se njëri ndër personat tuaj më të dashur dhe personi të cilit më së shumti i keni besuar është duke ju tradhëtuar. Kanë kaluar kohërat kur buzkuqi ne rrobat e të dashurit tuaj ka qenë një shenjë për të ju treguar se ai është duke ju tradhtuar. Andaj ja disa shenja që tregojnë në qoftëse i dashuri juaj ju ka tradhëtuar.
Nëse i dashuri juaj ju ka tradhëtuar ju mund ta kuptoni këtë nëse ai ka ndërruar mënyren dhe stilin e veshjes. Një burrë që tradhton ndryshon llukun e tij në mënyrë që ta tërheqë dhe ta impresionoj vajzen më të cilen është duke ju tradhëtuar. Si p.sh: Papritmas fillo të veshë rroba të shtrenjëta dhe lukësoze se sa të ndjekë rutinen e veshjes së tij të më hershme.
Ju mund ta kuptoni se si ai ka ndërruar edhe muzikën të cilen e ka dëgjuar më herët. Ai ka ndryshuar për arsyeje sepse dëgjon të njejtën muzikë të cilen vajza me të cilën ju ka tradhtuar dëgjon po të njëjtën dhe në këtë mënyrë ajo muzikë e bënë që ta kujtojë atë. Sigurishtë që një sasi e konsiderueshme e personave dëgjojnë muzikë të ndryshme. Mirpo nëse ai ka kaluar nga të dëgjuarit Rock Klasik tek ndonjë zhaner tjetër, ju duhet ta pyesni vetën pse.
Ju mundë ta kuptoni edhe se si ai ka filluar të mbajë erë të ndryshme. Kjo nuk do të thotë në qoftëse ai vije dhe i vije erë e ndonjë parfumi tjetër se ai është duke ju tradhëtuar. Mirpo një mashkull i cili tradhëton do fillojë që të dal ne vende të ndryshmë, që eshtë në dijëni se shoqerija juaj nuk e frekuenton. Nëse vjen në shtëpi duke mbajtur erë të cigars dhe ai nuk e pij atë, ju duhet ta pyesni vetën tuaj se ku ka qenë ai.
Ju mundë të i vëreni ndryshimet drastike në punën e tij. Shumë meshkuj të cilët tradhëtojn u pëlqen që ta justifkojnë atë me punën. Ata mund të thonë se u duhët të shkojn në punë edhe gjatë vikendeve ose u duhet të punojnë deri vonë. Sigurisht kjo është e verteta për shumë meshkuj, por nëse kjo është diqka e re dhe ndodhë papritmas atëhere kushtoni vëmendje si psh duke shikuar se apo paguhet ai për orët shtesë të punes.
Nëse i dashuri apo burri juaj është duke ju tradhëtuar atëhere mund ta kuptoni se ai është duke shpenzuar shumë kohë larg shtëpis. Ai medoemos shikon që të gjej justifikime për të dalur jashtë. Nëse pas shumë kohësh ai papritmas ndërron dukë qeni njeri familjar dhe që qëndron në shtëpi duke dalur jashtë me shoket. Nëse dyshoni se ai është duke ju tradhëtuar dhe ju thotë se është dukë dalur me një shok, atëherë mos i telefono atij mirpo pas pak oresh telefono në shtëpin e shkout tij.
Ju mund ta kuptoni edhe nëse ai është duke shpenzuar më shumë kohë online ne internet. Nëse është duke ju tradhëtuar ai do përdorë email-in shumë shpesh për të komunikuar me personin më të cilin është duke ju tradhëtuar. Ju mund ta kuptoni këtë edhe kur i dashuri juaj e mbronë telefonin e tij nga ti,pasi që është mënyra primare e tij që të komunikoj me atë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si ka ber kto gjera madje nje ish miku tij mka then qe la tdashuren x ty e ti dyshon e sja prano dashurin e tijjj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
do ia zbuloja sinjalet,pastaj vaj halli per te

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons