Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shkëmbi që pi duhan gjendet në Kinë prej Thu 21 Feb 2013, 18:56

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Mund të duket e çuditshme, por ja që edhe një copë guri është në gjendje të pijë duhan. Vërtet misterioz është ky shkëmb i varur nga nikotina, që është ekspozuar nga koleksionuesi Luo Yuanshi nga Longyan i juglindjes së Kinës.
Sipas tij, guri mund të konsumojë të gjithë cigaren brenda 5 minutave, ndërkohë që zakonisht cigaret duan rreth 6 minuta për t’u djegur vetvetiu, nëse lihen pa u thithur. Luo thotë se e ka gjetur në malet e Shangyou këtë shkëmb që peshon rreth 2.2 kg.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Shkëmbi që pi duhan gjendet në Kinë prej Sat 23 Feb 2013, 14:13

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
interesante edhe pse mund te duket qesharakeeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Shkëmbi që pi duhan gjendet në Kinë prej Sat 23 Feb 2013, 16:19

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons