Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Është e re, e bukur dhe shumë e talentuar… Argjentina Ramosaj, bukuroshja nga Deçani, tregoi me këngën e saj të parë, “Shpirt i mbytur”, se nuk është vetëm një vajzë simpatike, një modele e zonja, por është mbi të gjitha, edhe një këngëtare shumë e mirë. Ndonëse aktualisht është duke punuar fort për të sjellë këngë dhe foto (duke qenë se dashuria e saj e parë është fotomodelimi) sa më të bukura, ajo gjen gjithmonë kohë për intervista. “Në këtë rrëfim në Bluetooth” Argjentina ndan me ne, “sekretet” që fshihen brenda dhomës së saj të gjumit, duke pohuar se më së shumti, preferon të flerë e zhveshur. /BalkanWeb/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pika qe su bie kur cfar nuk tregojnnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons