Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Elvana puthet e perkedhelet me Florin.... prej Mon 18 Jul 2011, 13:03

Vizitor

avatar
Vizitor
Gjatë javës së shkuar në një nga të përditshmet shqiptare është publikuar lajmi për prishjen e lidhjes disa vjeçare të këngëtares Elvana Gjata me të dashurin e saj, Rogertin. Edhe më parë kishin qarkulluar në media thashetheme për ndarjen e tyre, por Elvana deklaroi në një revistë se asgjë nuk ishte e vërtetë dhe se vazhdonte normalisht lidhjen me Rogertin.Pa kaluar shumë kohë nga kjo deklaratë e këngëtares, në rrethet e artistëve e të gazetarëve gjithashtu filluan të dalin fjalë se simpatikja Gjata është në një lidhje me producentin e saj Flori Mumajesi. Të dy kolegët janë shumë të kujdesshëm në sjelljet e tyre në publik, megjithatë burime të gazetës “Trafik VIP” tregojnë se gjatë xhirimeve të klipit të fundit të Florit, ata të dy kanë ndenjur shumë pranë, janë përkëdhelur e puthur, gjë që i ka rënë menjëherë në sy stafit realizues.

2 Re: Elvana puthet e perkedhelet me Florin.... prej Fri 15 Feb 2013, 10:34

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ouuuu por kur mshajn tunen e dafinen pse si hedhin syt nga elvana kjo osht legene hedh gurin e fsheh doren


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons