Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Genta Ismaili ka promovuar albumin e saj më të ri, të pestin me radhë, të titulluar “Guximi”. Albumi përmban 16 këngë, shtatë nga të cilat janë në gjuhën angleze, të cilat këngëtarja i ka përgatitur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Genta ndihet e kënaqur me realizimin e albumit të ri, të cilin e ka cilësuar si “të parin mjaft profesional dhe të veçantë”.“Për herë të parë kam realizuar një album mjaft profesional dhe të veçantë. Përveç këngëve në shqip, kam realizuar edhe 7 këngë në gjuhën angleze, të cilat i kam përgatitur me krijues profesionistë të këngës në Amerikë”, – ka thënë Genta. Videoklipi i saj i fundit ishte “Guximi”, në bashkëpunim me Dj Da Lool, por pak e dinë që ky klip është xhiruar “live”, pas kurrfarë provash e përgatitjesh. “Kam organizuar një festë, ku i kam filmuar të pranishmit pa dijeninë e tyre. Ka pasur shumë skena interesante me pjesëmarrësit që ishin në party”, – ka thënë Genta, duke uruar që ky klip, i realizuar “live” të vazhdojë të ketë sukses edhe më tej. Gazeta STandard

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahahahaaaaa e ca i puno truni kesajjjj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ua hedh Genta,besa

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa kieq qe spaske qen e ti atyyy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons