Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Hackerat e rinj nga Kosova të cilët e quajnë veten si Albania Criminal Group (ACG) kanë vendosur ta festojnë ndryshe 5-vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës.

Ata sot kanë filluar një sulm ndaj faqeve te ndryshme sllave, përfshirë ato serbe, ruse dhe ukraiase ndërsa deri tani kanë hakuar 67 websajte të ndryshme.


Lista e faqeve të hakuara deri më tani:

Kodi:
1. http://www.mcpc.org.ua/
2. http://dju.org.ua/
3. http://kontaktor.com.ua/
4. http://www.kontakt.cpanel1.adamant.ua/
5. http://qmsc.com.ua/
6. http://artia.com.ua/
7. http://www.3bears.com.ua/
8. http://www.mebius.kiev.ua/
9. http://avtobora.com.ua/
10. http://www.anspektr.com/
11. http://proteinoff.com.ua/
12. http://glissada.biz/
13. http://www.headstart-design.co.uk/index.html
14. http://www.wcrk.gov.cn/index.html
15. http://www.stzsj.gov.cn/index.html
16. http://www.hljms.gov.cn/index.html
17. http://www.sxprice.gov.cn/index.html
18. http://tcc.e-bestis.com.tw/index.html
19. http://www.shahriyarfootball.ir/
20. http://zakarpattya-info.com/
21. http://avtobora.com.ua/
22. http://www.anspektr.com/
23. http://www.martinica.com.ua/
24. http://glissada.biz/
25. http://simplysean.co.za/
26. http://www.maxpal.com.tw/index.html
27. http://www.designmonic.se/index.html
28. http://www.host-gratis.ro/
29. http://pasmar.ro/
30. http://www.web-idea.net.ua/
31. http://www.tvoy-sad.com/
32. http://virginhairvietnam.com/
33. http://www.likecottage.com/
34. http://www.opremanje.rs/
35. http://theweddingexpertsinzagorohoria.com/
36. http://finscore.com.br/
37. http://fliana.com.ua/
38. http://www.birografika.rs/
39. http://www.winns.rs/
40. http://www.triytsya.kiev.ua/
41. http://borispolagro.com.ua/
42. http://pendulumconstruction.com/
43. http://www.atavola.co.za/
44. http://www.pjauto.net/
45. http://niitt.ru/
46. http://natalybeauty.ru/
47. http://www.central-insurance.ru/
48. http://club-girafik.ru/
49. http://iktedu.adpu.az/
50. http://860omsp.ru/
51. http://natalybeauty.ru/
52. http://ecorossnab.ru/
53. http://acrylon.ru/
54. http://compdedovsk.ru/
55. http://www.toner-bazar.ru/
56. http://masterbig.ru/
57. http://panda-magazine.ru/
58. http://sisadmin.msk.ru/
59. http://www.wereteno.ru/
60. http://iglesiacristianaonline.com/
61. http://autobot.msk.ru/
62. http://mrequiposmedicos.com/
63. http://yoprefierosonreir.org/
64. http://elamordeverdad.com/
65. http://vencloro.com.ve/
67. http://www.mrequiposmedicos.com/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
o zotttt o zottttt sa mir e lol e kan festuuu amon pse sme cun fjall mu se i kisha ndihmu me gjith qeffff xpp


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ue esht ber nami e kaluan 150 webe te hackuara ata


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons