Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Eniela


Pas shumave të mëdha të fituara gjatë dimrit me klipin “Adrenalina”, Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu kanë menduar të realizojnë një tjetër klip së bashku me titull “Bjondina”. Klipi i realizuar me figurantë, modelët e zgjedhur të “Joni Peçi fashion group” dhe i realizuar nga “Max Production”, nis transmetimin sot në të gjitha kanalet muzikore.Sinani i pyetur nga “Panorama” për veçantinë e duetit Sinani-Seldi në këtë klip u përgjigj se kësaj here kanë menduar t’u dedikojmë një këngë vajzave bionde, ndryshe nga kënga “Adrenalina”, që u dedikohej zeshkaneve. “Arsyeja”, thotë Sinani, “pasi në koncertet tona ishin të pranishme shumë fanse bionde, të cilat na e kërkuan në një farë mënyre një dedikim të tillë për to”. Realizimi i klipit të këngës, me vargje të Armand Trebickës, ka kushtuar më shumë se 10 mijë euro, e njëjta shumë e shpenzuar nga këngëtarët për këngën “Adrenalina”. Për disa mund të tingëllojë e tepërt kjo shumë, ndërsa për Sinanin dhe Seldin është një shumë parash normale për një klip të realizuar me cilësi, nisur nga fakti se sezoni që kaloi ka qenë shumë i mbarë për ta, ndërsa nga menaxherët e lokaleve ku kanë kënduar janë deklaruar shuma të mëdha që u ofrohen atyre për koncertePër këtë verë ata sapo kanë mbyllur një kontratë për 60 netë koncerte në gjithë plazhet e Shqipërisë dhe Diasporë, përveç Tiranës. Këngëtarët nuk kanë përmendur shifër konkrete se sa janë paguar për këto koncerte, por nuk e kanë fshehur që bëhet fjalë për një shumë marramendëse. Aq shumë është rritur popullariteti i tyre në duet sa në një tur koncertesh që dhanë në Australi u pritën nga qindra fansa, të cilët u kishin rezervuar dhe udhëtime me limuzina e pankarta në duar.Nuk dihet se sa do të pëlqehet kënga “Biondina” ndërkohë që kënga “Adrenalina” e publikuar në ndërrimin e viteve 2010-2011, vetëm në 2 muaj pasi u hodh në youtube arriti të regjistronte 3 milionë e 200 mijë klikime, duke u klasifikuar deri tani si kënga më e klikuar shqiptare në internet. Panorama

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kenga isht me titullin bjondina...po a mkan lon syt mu apo se di se aty skishte asnje bjonde


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons