Forumi Kuq E Zi
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kepucet e sheshta dmth pa taka jane te bukura por jo vetem,ndihesh rehat dhe
modern,,,ja disa lloje..."E ku ka si kepucet e sheshta...?" Smile
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcQa79guc7KqjofWUYNPyDiNwNV9PEfUL7_PPFXkE1kXHiQ9TRzA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcTvO94K0O1d3e7PnwZZBvK_6G5TmNHgBSoHsFLKSSqNEgXKlnfW"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 208199_175699145813530_158290980887680_482521_1167641_s


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcTNhZPnET6Yikvj6v2BW93zU4g1JZ5Iz7WEQqqn5scNumQwUitAvQ"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcRXois8DL4dc6DGjHqK73E47IKVLrEjODkQRdgbz1zNmJTkNT68"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcQaiALVWAJgUCYvXDSdAzfXyt3oB0N-N66kwQxmavIk_a9Hq20Q0bkacHjT"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcRXINTUoHFx4WGy0Mbg2-Ye0bVX4w_XGJkpMcLwacHSFoymmqPzoHBLxDFM1A


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcRQHbomFTyHbYn2G7UmoU7LOhriZs9uIXVkb2NmiYSeR_HbaMvSuw"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcQDRuhV_Z0SPWgrj14Cptd0fjyJluDGi8Dnr3oK3vFIgej0UGRt"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcRJQNnKQx_oFs9sWKy5vgBp_fhRiDSXjPz5-R-X977xgdvQGqulbg"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcSYy57-8ehjf7hqHbPbluV5tr0l2Q4HlO2ycwczYGHL1deuwDmWyg"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcTLTcta6yQxLqMeDU1p5kBUuP-i-AoNEAcC2BB7OpV03fbVL9Mp"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcR-YE08eCenFDdV4688iwBQ2G7vSBtsCYWiW2Yv3RODxPUo63Xe


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcS4M-M15RIpiXVLg5BFdjWrugwENNK5bbJLDXtH7dzZQjhHrbMG9CoBewA8"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcQvriE7bZVr7gtQu10uAPaN7Oh7SuMkBDnn-0Px1DDF3aSMukqSTQ


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcQbaWcwRNthRvwpDATjYpe0yc-6sbwq1m9OL580W5nOKbXRPkkiwQ"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcQCkr6jPM87-c2HrZ5Sn0adUk34M5vTW_HI63KVRnBdZGoeNzGbTQ"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcSPf9plXfeOuumoZ_e1QzrYJruZY9am-scGhsPFSgs3PMNeWZ0nIg"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcQcTpuSjKn9ScumS0B5IwQxwoXzw_5FjA1a714qUSaEcYfKpen7mw"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcTjhcz902Bv22jGaTgNTj94hjoPCihe6xa3bZ1hbCNVC8rUXAH98Q"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Images?q=tbn:ANd9GcQF82HQF8YnT0lqbxlErYSuWBVctTNZRKaIIJp_7tDcJTMmOxFlvw


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 758875f2fa29


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:53

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 51061843


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:53

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 51596823


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:53

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 52080243


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:53

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 55143883


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 50189223"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 50181943"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 49735913


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 51587843
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 54374543


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14"E ku ka si kepucet e sheshta...?" Empty Re: "E ku ka si kepucet e sheshta...?" prej Sun 17 Feb 2013, 05:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 54669775"E ku ka si kepucet e sheshta...?" 54669995


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons