Forumi Kuq E Zi
Disa fakte interesante rreth unazave të fejesës Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Disa fakte interesante rreth unazave të fejesës Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Të zgjedhësh unazen perfekte për fejesë nuk është asnjëher lehtë, sidomos kur ke përpara aq shumë opsione për të zgjedhur.


poshtë ju paraqesim një grafikë me disa fakte interesante të cilat ne
besojmë se do të ju ndihmojnë gjatë zgjedhjes së unazës prfekte për
fejesë. Kush e dha idenë i pari që në unaza të përdoren gurët e
diamantit? Cfarë besonin egjiptianët e lashtë dhe çfarë tradite kishin
ata kur vinte fjala tek unazat e fejeses? Sa është çmimi mesatar i tyre?
Cilat janë trendet e fundit të unazave të fejeses dhe shumë fakte tjera
interesante që ne besojmë se ju duhet ti dini!
Disa fakte interesante rreth unazave të fejesës Fakte-interesante-unazat-fejeses


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons