Forumi Kuq E Zi
"TAKAT" Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
"TAKAT" Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1"TAKAT" Empty "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Edhe pse per dike jane te parehatshme dhe te padeshirueshme pa i veshur
te pakten neper raste te rralla ska nga shpetojne,,,le te bejme nje
koleksion takash ne kete teme!!!"TAKAT" Smile


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTUHlcYA07eXi9TzGUXmdg-02vR243JwxvgpLAbn31HV0wZ_nD_"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcSAS7qEDpHNE7eNKs8yY2GAtykW-jaNN6WyJ7nvTyhyqhoFyKUsMg


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcR-FBhsaKCnwbLCoSmXcx6WZWM-c5CLagHg_5P1YIdjWszzpfmWng


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:19

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQTjywriUbuFe-tJUbmATUnC_W2By067Y8y8ZBaGhJ1ON_oPn3MFA"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRuyPCI2rirpaMsuAusnciwxnuy2EsSM_PfoG_kqVXve_bkXAxiLwXJh0Qh"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTJWijIRAJ4CvDV6U5Dv05rLQkVtQhLMce827Jbwh6HGL-pJ5vY


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:19

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQzb-ij7QJ26Cwm1cVWAu5bviL3SzANNA1o5NEEQneLAbnOWEnsIg"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTaGl3WzY3HEHobGSLGyBeWu1XY4aX0RNh0YdHNXCSWo8IBhG2SBA"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQx4pVzZBCJor0eV7oc6ID0MBkQ9_ipakE_5uDW0HzdPBl-PWh6aA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQj9vUPkg7GD1l4xrLk87Wuhx5qCPeZ8wNropyWmjuFZg9vbnLi
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTUpUEpRsETXLBoZAoi_v3CR9qn5kTnkYdKEDedDO4iTap4FRrmLSUz66o"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRnGGWKzHfAokCZbNSW5v569Ujr3qWISZqLaGwAOrV9NCqgRoqSjK4JcoHnGg
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQizaeQ6l74IH7j3nUBeKxJ0AZ88Ig2NgrwBwoBY1c85D_-3SBt"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTVS6WuPnpdblSy8JmtHTAlKseeD0LXGaKybKUdtrsVGSfTV2GqoQ
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcT1jQbiG4rCrK6Wylzbp3FWspJFq1mxN3MxP8Jq2fusQModPQd7


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQmGzNCzDypNYeS74sYEfk-fpdbPPLVHBwy-Uul1Yu9rPCGgw6D"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcSOTq46usR_kZec9JK_1QdNdrivP5EwOp9lImMgHubuUsP3ja61
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRe8ImeklBHyWxi6MxLDBaps6sKWC4XK1pcOVFxFCT0rG1RBge0"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcSXamS0iJj_qbBjVJCRUW9hhonDIAf-K_XbmzakgPR3S0GdBSl6
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRIuj4t51_sPCobFmPStN4AkTKQTPRJVsTQ8gBUx6PTaFKCv7we"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQYfyRiju-GLY4LepFCcENoaYb21Z_eXnE29Mctls3XOBGUkVtc"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcS5D_vlfz_4EYhVj4241SFDEWtQQbO2ZHzWBvDeHJ3OF5s7QXx1"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTCMElCd6veL_Gmv4aU_hUG6DTVcGo5Q2QpcO2KKdxGrsEKKS1k


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:24

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRQlmY-IEAeUfCcA09UlJJodBB9jxZ6sdjOLeAE5c3R-zJi7FwIlg"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQNRErguy6X-irM56taZE39cf7qzX7twC2l3LvtLP8xJXNXW1Uf"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQbELWH9nCnVwjjBPqR8bMXRoEQXSRjkS0LpbEoMu38wLA47--9"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRHGgKNzzx6uAEZb3mjcs31c2J9mwRwUu7z4ToYaKEonPL5ZoMRQcLI9xFI"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRfjkK_r_txZ0gqeMfJojgqukwpJlkt-sTpDutwQOTyx0FGlFl7"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQK-p_K_SEZf9dqAVCnlMTO6nhTBw8GDmKFGBeU0A0CyexgtLyB8V-8E5mz"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQdkwVmvLurxLfRYwgiFLtjGKjfKKPXfV8Q1eT6RKPccaZ4j62eyA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:24

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQg8mF6fjfl_uxLoMGYoN0mkzVLq9LC_QVULeNI-rm0PYZmkw5x1g"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTjNAjbEjsVQ_sY78XJFYUYKSGbSmp1O_eYpux-mTiksNOh0MOmog"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcSiNUfTnJg5OL8rwf_ngBP5HrPqe6BlojR5swuBxjMH8iUk_oIl-w


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQMiqYBzHtS5PMKfwfA4tkEZsZoxeNJY8RI8DSLdBj89YpLAFAN2A


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcSe-J9l55WtGNRTD-Jp1nFfSPFVbxcbnMcNArUNOJYM34Xh6W9mvQ"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQYVNDMzSZQDgr_bhK4bdwCfCLqLIN4nIGKu5zoCpMI-RmIkk2y


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQCnc8sLqQD8XbwwFot9gzI2I5ZZwv_DezGzuNwSJkv6ga2B-co1g


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQRaLTi0GwL1Xw8db5eFNfb2moVmxA3zYlA9TP4jBw-6i9hyIVuIQ


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRvrD3yjihiYKWXXpBwe91cZWonh7NaxJmfK0Gxbhde2fr8Obzw7A


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

15"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTJk-zv8HZQYXxlreodt6Jn25HzoBTP2xwY3WzxtlyUpx3trbUpenKpX34"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRrydPGTIWnKy7IqJXhVKNDMK2DiRCKp7Pm8C88whrvBTvl02wY0g"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRNNTLDy63Ro7usl5vyPWqKViyFpzm42Kl6Ktz_M9a9AQLZUPC2c5FwJ9Fc"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRV9Eo8A74zS2GE_e_Gno5XBDgeHps6izpcz7pjaD0o63rYpEQkTA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:27

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTS5KSKxhx0OVyFSDnGVLu_pTN7h7EAJ9HVJp7lx7z_747epsf-"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcSfOSfvfaV3HLcKWw1nVFzqqijrPlX8mvNZDSPlx2TT75e5jF6aKw"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQvbs5f1Om2GpD0KDgTvRphv7aVzXvJI8GXph_jNjhUrIT5c-5r"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQxP8pKQyH_ocnfrBOvy-IDXHYEZgw9AyBmXwtxEwpYRW0s2ms-


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

17"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTFsTE6XkQJiqxJtpYDqDH5_vQTfNSlqBIdzIJyZO3JKb88wsBi"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRkrD0uztdcmr8L_bk1iS1SU2oPuCJC-UfWBIFAVajlKxywGzcmFg"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcS0gCdlsgeeWg9qVnA4hEIKUKZaifwoL5gx9tn3HKeD9fLmK5jL"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcS3AHRhQ7O8jRznmsPnoo-meVX7zqUANoy1n_PyJtZROBEx5sCSWA"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRrYqG945v1unjddOAuBcgHYkWJ8zt_z2kQlQpO85Jj8Hpp9vf0pg"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTBftNFCUZ8LOk0YVuYjM5F8iLlwmcDcnygeeKO1N38Tcm5_dzV6Q"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQ_3qcJ4hVtPlFniPPoWenx1m58oX7oIP9bMlBv1u-e70PqqXfwKA"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcThvb1qkWkzuBlFxr-y30T6TOxBWn_mz8-JL0WSxbm9-FBCrjWk


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

18"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:29

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQSfm3Q2P_ZGXk8bu0doTOo8hzn-BrB1GRzwJwcZWBwfR816plbKg"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcRJJnUdgOBF9V7lePXF5v3lcnmjy13X60YxdLrjyMlpwnCiQbh4ag"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcTD_DSf7xxL4aUy1XFzWt1rmtQKEh-mvAResrawNUaYujMx6ctf"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQ6HYaqmwm7JeMarVoMOa178l-hWZtK11ObI6PTAUUH5lL3sQaA"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcS24Vc8ST2X3b1yZeVzC8kbg6LXS-SB4yH-4LXXK1_lku6zcUzg"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcSBFk92xNxVxAfmJ5uG7SNBlNfl2t7lYQkWNLZd2XxAn8s11XLbzQ"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcSCF6vVfXppSUl_QArfHYnHihoDVsf3DOzV_SuP9J0hRr0QjoqX"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQxGOBE3oF1DWyV_b37HO5sADJGo8oQlrC6NEc-tYiArJRiC0B4qg


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

19"TAKAT" Empty Re: "TAKAT" prej Sun 17 Feb 2013, 05:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"TAKAT" Images?q=tbn:ANd9GcQpgAdp32Di780oDWPbG7GNArtUGBVF1422m2Pz12nfWk7kBkIF4o3KoS_E


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons