Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Përjetoi tmerrin! Ngeci gazi i makinës dhe për 1 orë udhëtonte me 200 km në orë!

Të përjetosh tmerrin me sy hapur…!
Deshi vetëm të shkonte për shpeza, por përfundoi në Belgjikë!
Çdo filloi kur ngeci gazi i makinës dhe menjëherë filloi të ecte me 200 km në orë nëpër rrugë…
Franck Lecerf për fatin tij të mirë nuk humbi qetësinë, mundi t’i telefonoj policisë duke i shpjeguar asaj se ç’i kish ndodhur. Policia menjëherë dërgoi disa makina të rrugores të cilat iu afruan makinës dhe krijuan një autokolonë që lëvizte me shpejtësi marramendëse duke hapur kështu edhe rrugën për të kaluar kjo autokolonë.
Ndërsa autokolona e makinave udhëtonte në superstradat jepte dhe urdhëra njëkohësisht që të ngriheshin dhe trarët e kabinave të pagesave të rrugës me qëllim që të mos shkaktohej ndonjë aksident. Përfundimisht 36 vjeçari hyri në territorin e Belgjikës dhe aty peripecia e tij mori fund, pas një orë maratone me 200 km në orë, pasi makina mbeti pa benzinë…!


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
shyqyr qe tpakten paska shpetuar i gjoriii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po pra ate thuaj, per nje gje habitem un, po frenat dhe marshin ku i kishte ky tipi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons