Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ka befasuar edhe një herë Papa i Romës!

Nuk shkoi shumë që mediat e botës bëjnë fjalë për Profecinë e profetit Malachias rreth ndryshimeve në kishën e Romës dhe fundin e Vatikanit që ka tmerruar besimtarët ane mbanë botë. Por, këtë herë është përsëri vet papa i cili befason me deklaratën e tij bërë para klerikëve në Episkopinë e Romës.

“Edhe nëse jam tërhequr në faljet e mia ku do jem pranë jush dhe ju do jeni pranë meje, edhe po sikur të zhdukem nga kjo botë!”, këto ishin fjalët e Papës të cilat ai i deklaroi në Episkopinë e Romës, para klerikëve por që menjëherë ngjalli reagime të forta dhe frikë ndër ciklet e klerikëve të kishës katolike.
Që këto ditë goditen ashpër nga profecia e profetit Malachias, që kanë rezultuar të vërteta në gradë shumë shertësuese!/alb-observer/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
te gjith duam jo vtem ky...kur esht mrz jeta edhe ketij ne te tjert esht gjynah me u qa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons