Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 URA E MOISIUT, HOLLANDE! prej Sun 10 Feb 2013, 01:03

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
URA E MOISIUT, HOLLANDE!

Ecja mbi uje tani nuk eshte me nje imagjinate fale nje projekti qe kane realizuar inxhinieret hollandez. Pikerisht ne Hollande eshte bere e mundur ndertimi i nje ure qe lejon kalimin e turisteve per ne keshtjellen e shekullit te 17 Fort de Ruver. Ura qe quhet ndryshe Ura e Moisiut ndryshe nga te tjerat te cilat ndertohen mbi uje , eshte e ndertuar nen uje dhe i jep kalimtareve pershtypjen e ndarjes se detit ne momentin kur kalojne ne te. Ura eshte e ndertuar kryesisht prej nje lloj druri te forte dhe per shkak te formes qe ka nuk lejon lagien e kembeve ne momentin e ejes mbi te.________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: URA E MOISIUT, HOLLANDE! prej Sun 10 Feb 2013, 12:10

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qenka ur moderne ur tradicionale jo ur kshu e len pas dore


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons