Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Guevara, snajperja që po merr hak për fëmijët e saj të vrarë

Atë e kanë pagëzuar me emrin “Guevara” dhe ka vendosur të luftojë përkrah rebelëve në Siri që kur humbi fëmijët e saj vitin e shkuar nga një sulm ajron të forcave qeveritare, një vajzë 10 vjeç dhe djalin 7 vjeç. Ajo ka një grup luftëtarësh, prej 30 personash në qytetin Alepo të cilët e ndjekin nga pas ndërsa ajo përherë mban në krah një armë snajper.

“Kam vendosur të marr hak. Më bën të ndjehem mirë. Sa herë qëlloj ndonjë prej tyre, bërtas: Po”, thotë 36- vjeçarja që dikur jepte mësim anglisht në një shkollë.

Ajo vepron në godinat e shkatërruara, ku gjurmon për armiqtë e saj. Shprehet se pret me orë e ulur dhe ndërsa civilët largohen, ajo ka pamje të qartë të trupave qeveritare. Deri më tani ajo thotë se është e sigurtë që ka vrarë të paktën pesë ushtarë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ma merr mendja se edhe njerzve al kaedes ua kalon


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Mir ja ben, po me mir do ishte qe te gjitha atyre nenave qe ju kan vrar femijet, kshu si kjo te behen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons