Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dënohet pse vrau peshkaqenin prej Fri 08 Feb 2013, 19:06

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Dënohet pse vrau peshkaqenin

Një burrë nga Afrika e Jugut është bërë i pari person në planet që është dënuar pse vrau një peshkaqen të madh të bardhë.

Leon Bekker u gjet fajtor për dhunimin e Aktit për Burimet e Gjalla Detare. Sipas gjykatës, ai ka vrarë një peshkaqen pa leje.

Gjykata e ka dënuar me një vit burg, të konvertuar në pesë vite dënim të pezulluar dhe me 10 mijë euro gjobë.

Rasti i paprecedent tregon se ky vend po merr masa për të mbrojtur peshkaqenët.

Bekker e vrau peshkaqenin, ndërsa po peshkonte.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Dënohet pse vrau peshkaqenin prej Sun 10 Feb 2013, 12:14

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ej zot i madh ktu po vrasin njerez e spo i vret kush ndersa ata kan ligje teper trrepta nkrahasim me ligjet tona


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons