Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ky është një ritual shumë i lashtë që bëhet në Brazil dhe lidhet me vërtetimin e burrërisë. Të qash gjatë, apo pas këtij rituali, nuk dëshmon se nuk je burrë. Përkundrazi, ai që e ka kaluar atë vërteton se është vërtetë burrë.Gjithë rituali lidhet me futjen e duarve në dy dorashka plot me ‘miza plumb’, pickimi it ë cilave fut në trupin e njeriut aq shumë toksinë, sa një njeri mund të humbë ndërgjegjen, ose edhe me keq.

Tribuja që aplikon këtë ritual quhet Satere-Mawe dhe ky është një nga ritualet më të dhimbshme që tributë aplikojnë. Burri duhet t’i mbajë dorashkat të vëna për 20 minuta, ndërkohë që mizat shpojnë mishin e tij. Ndërkohë që toksina injektohet në trupin e tij përmes duarve, anëtarët e tjerë këndojnë dhe kërcejnë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahaahahaah hera par qe kam pa tqajn burra


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons