Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pëllumbi i bardhë është një simbol I paqes dhe lëshimi I tij simbolizon gjithnjë një apel për të. Por nëse pëllumbi sulmohet në momentin kur lëshohet, mos ndoshta nënkupton se paqja në këtë rast nuk do të vijë kurrë?!
Ditën e djeshme, Papa Benedikti XVI lëshoi një pëllumb të bardhë i cili për pak sa nuk përfundoi në copa pasi u sulmua nga një pulëbardhë, që mesa duket nuk e kishte dëgjuar mesazhin e Atit të Shenjtë për paqe në botë. Pulëbardha e sulmoi pëllumbin sapo Papa Benedikti XVI e lëshoi atë nga ballkoni i Vatikanit, në Sheshin Shën Pjetër përpara 2 mijë të rinjve nga Roma të cilët marshuan në emër të “Karvanit të Paqes”. Ky marshim organizohet çdo të diel të fundit të janarit dhe këtë radhë ishte hera e parë që sulmohej pëllumbi.
________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kot nuk thon se kur te tvij e keqja hapi deren duken qe jan budalla...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons