Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 MERR FLAKE DHE NE TE NJEJTEN KOHE NGRIN! prej Sat 26 Jan 2013, 20:19

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

MERR FLAKE DHE NE TE NJEJTEN KOHE NGRIN!

Një zjarr i rrezikshëm dhe temperatura mjaft të ulëta kanë provokuar këtë fenomen të çuditshëm, natën e kaluar në Chicago. Ndërtesa, të cilën në foto e shihni të mbuluar të gjithë me akull, vetëm disa orë më parë kishte marr flakë. Zjarrfikësit ndërhynë menjëherë për shuarjen e flakëve, të cilët e quajtën një nga zjarret më të fuqishëm kohëve të fundit. Ata kanë hedhur shumë ujë për shuarjen e tij, ujë i cili në pak minuta është kthyer në akull.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: MERR FLAKE DHE NE TE NJEJTEN KOHE NGRIN! prej Sat 16 Feb 2013, 06:27

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e pabesushme ska mundesi tket ndodh dicka e tille


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons