Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Arti vërtetë që është i çuditshëm dhe shpesh i pakuptueshëm për njerëzit e thjeshtë, por ky lloj arti është shumë i veçantë.

Bëhet fjalë për artistin që nuk fotografon asgjë tjetër veç hijes së tij. Këto fotografi befasuese të marra nga Pol Úbeda Hervàs shfaqin vetëm hijen e tij dhe atlete që personifikojnë veten e tij jo ekzistuese.

Hervàs, i cili është krijuesi dhe drejtori artistik i firmës Reklamuese JWT Barcelona, besohet të ketë krijuar imazhet me Photoshop, duke i lënë shikuesit me gojë hapur.

Ai tha se frymëzimi për këtë projekt erdhi si pasojë e ndryshimeve në jetën e tij çka e kishin bërë të pasigurt se kush ishte. Ai ka vendosur që të lërë vetëm atletet që të tregojë se në fakt ka fragmente kur ai është i ndërgjegjshëm për çka është dhe nuk është vetëm hije e vetvetes.

Hervas tha: “Unë nuk e njoh më veten time. Këto foto shprehin pikërisht këtë ndjesi. Këto fotografi janë mënyra se si shoh veten tani”.________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
foto interesanteee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
edhe un i bej kto


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons