Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan? sepse kam nevoje tha ajo.
Nuk po te kuptoje, tha ai. Nena e tij vetem e perqafoi ate dhe i tha, edhe kurre nuk do ta kuptosh!
me vone djaloshi i vogel e pyeti baban e tij, pse Nena qane pa arsye?
Te gjitha femrat qajne pa arsye, babai i tij u pergjigj pa kujdes.
Djaloshi i vogel, ende duke e pyetur veten pse grate qajne....!? kush e dine kete historine, edhe simbolet e femres, vlerat e femres.... ti thot ketu!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kete histori nuk e di,nje gje di,dashuria te ben te qajsh

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:kete histori nuk e di,nje gje di,dashuria te ben te qajsh
bon ato qe vujnnnn mu mbo me qesh x vete xpppp


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
Djaloshi ,shkoj duke qa ne shtepi,po e pyet nena cke qe qane?Si,mos te qaje,Genti me shane nenen.Uh,te keqen,po pusho mos qaje,ai vetem shaka ka bere,se se ka nena jote ate fat!

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons