Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Qeni ,kafsha me fisnike ,cdo ditë pret në kishë pandronen e vdekur!


Një qen shkon përditë në kishën ku zonjës së tij iu bë ceremonia mortore. Ai quhet Tommy dhe ishte qeni I preferuar I një zonje të vjetër që jetonte vetëm me katër qenë në Brindizi. Ajo ngado e merrte me vete, madje edhe në këtë kishë ku ajo shkonte për meshë.

Por dy muaj më parë ajo vdiq dhe që prej asaj dite Tommy sapo dëgjon këmbanat e kishës së Santa Maria Assunta në San Donaci, në jug të vendit, shkon përpara altarit.
“Me përjashtim të ditëve kur bie shumë shi, Tommy ka qënë gjithmonë i pranishëm në kishë, që kur ai shoqëroi arkivolin e zonjës së tij të dashur. Prifti, Don Donato Panna, e fton tashmë mikun e tij me katër putra të qëndrojë para altarit”, shkruajnë mediat italiane.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
"me mir nje qen mik sesa nje mik qen "i thon nje shprehje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons