Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ide gjeniale ...Biblioteka e parë pa libra prej Sun 20 Jan 2013, 11:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ide gjeniale ...Biblioteka e parë pa libra


Në San Antonio të Teksasit këtë vit do të hapet biblioteka e parë publike pa libra.
“Tashmë kemi kontrolluar dhe besojmë se askush më parë nuk ka bërë diçka të ngjashme. Nëse dëshironi të dini se si do të duket biblioteka, vizitoni cilindo dyqan të Apple”, ka thënë planifikuesi i kësaj biblioteke, Nelson Wolf.

Ai ka treguar se ideja i lindi pasi lexoi biografinë e themeluesit të Apple, Steve Jobs.

Pasi të kryhen të gjitha punët, kjo bibliotekë do të ketë 100 ‘e-lexues’ (“e-reader” – pajisje elektronike për të lexuar librat elektronikë), 50 ‘e-lexues’ për fëmijë, 50 kompjuterë, 25 laptopë dhe 25 kompjuterë tableta.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa mir pasi kshu lloj bibblioteke me nevojitet muaaaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po bibloteken e forumit e ke par ti
do shtoj dhe nja 20 libra te rinj


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons