Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gina, shimpanzeja e varur nga porno prej Sun 20 Jan 2013, 10:58

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Gina, shimpanzeja e varur nga porno


Studiuesit i vendosën Gina-s, një shimpanze në kopshtin e zoologjik të Seviljës në Spanjë, një televizor duke i dhënë edhe telekomandën që të zgjidhte vetë kanalin televiziv që do të ndiqte.

Pas pak kohësh ata u rikthyen në kopshtin zoologjik për të verifikuar se mos Gina e kishte shkatërruar lodrën e saj të re. Ajo që panë ishte mbresëlënëse. Gina jo vetëm që nuk e kishte shkatërruar telekomandën, por kishte mësuar edhe ta përdorte atë.

Nga kamerat mbikqyrëse, u pa se shimpanzeja harxhonte pjesën më të madhe të kohës duke ndjekur kanalet për të rritur.

“Për t’u dhënë pak jetë netëve të Gina-s, vendosëm të instalojmë një televizor, të mbrojtur nga një xham dhe i dhamë asaj telekomandën që të zgjidhte vetë stacionet. Në orët e para, vizituam Gina-n për t’u siguruar që ajo nuk e kishte shkatërruar kukullën e saj të re. Surpriza ishte se jo vetëm që nuk e kishte thyer, por kishte mësuar më së miri ta përdorte atë duke ndërruar kanalet dhe stacionet e saj të preferuara ishin ato të filmave pornografikë”, deklaroi studiuesi Pablo Herreros.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Gina, shimpanzeja e varur nga porno prej Sat 16 Feb 2013, 06:38

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahahaahah se jan tvarur njerezit e kam ditur por se qenka tvarur edhe shimpazet tashi qenkam duke e marr vesh aaaaahaaah


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons