Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Coca Cola, publicitet për herë të parë në TV për obezitetin

Gjigandi i pijeve të gazuara, Coca Cola, pritet të publikojë një publicitet të ri, duke patur parasysh obezitetin, për herë të parë në televizion.

Regjistrimi prej 2 minutash, tregon të dhënat e firmës në prodhimin e pijeve me kalori të pakta, ndërkohë që u rikujton të gjithë shikuesve se të gjitha ushqimet përmbajnë kalori.

Publiciteti, i cili u transmetua në rrjetet kabllore amerikane të hënën, vjen pas presionit të rritje ndaj industrisë së pijeve të lehta.

Qyteti i New York-ut po përgatitet të ndalojë pijet me përmbajtje të madhe sheqeri nëpër restorante, kinema dhe stadiume.

Coca Cola bëri të ditur se videoja nuk është bërë në përgjigje të kritikave ndaj industrisë së pijeve të lehta, por si përpjekje për të rritur ndërgjegjësimin.

Nuk është hera e parë, që firma me bazë në Atlanta, ka përdorur publicitetet për të zgjidhur këtë cështje, por është hera e parë, që do të transmetohet në televizion.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
edhe mund tshkaktoj obezitet po diku kam lexuar se po te pish coca cola per 1 jav rresht humb 5 kg(per ata qe duan te dobsohen)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons