Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shenjat qe tregojne se lidhja juaj nuk po ecen mire

Disa sjellje mund te ju bejne te dyshoni per kohezgjatjen e lidhjes tuaj.
Ai nuk ju krijon hapesire ne jeten e tij
U be gati pese vjete nga koha kur ju keni shkembyer puthjen e pare dhe perseri ai nuk merr seriozisht lidhjen tuaj. Per ate ju nuk jeni e denje , as per tu prezantuar para familjes,as para miqve.
Ju nuk keni projekte per te ardhmen
Ju keni kohe qe frekuentoheni, por nuk beni projekte te perbashketa per te ardhmen tuaj. Ai nuk flet asnjehere per kete ceshtje dhe as ju nuk ia kujtoni.
Ju nuk jeni te sinkronizuar
Ju ndoshta duheni , por sa me shume kalojne muajt, aq me shume ju kuptoni se nuk shkoni bashke . Ty te pelqen te dalesh me shoqerine, ndersa ai eshte nje “ari” I vetmuar ; ty te pelqen te dalesh ne te gjithe boten ndersa atij I mjaftojne pushimet me mamin dhe me babin.
Ju nuk befasoni me njeri-tjetrin
Midis jush nuk ekzistojne me takimet ose dhuratat surprize; te flisni ne telefon per ti thene fjale te embla njeri-tjetrit. Kjo pjese eshte shqetesuese per nje cift.
Ai ju le qe te beni cdo gje vete
Te gjitha vendimet e perbashketa dhe ato me mnimale si te bleni nje mikrovale ose te rezervoni nje nate per ne hotel, ja u le juve si barre.
Ai iken nderkohe qe ju doni te flisni
Nese prej disa kohesh ai preferon te bertasi ose te rri ne qetesi pa folur, atehere duhet te kete dicka qe nuk shkon ne historine tuaj te dashurise.
Ju nuk i ndani gabimet ne rast diskutimi
Ju nuk I hapni rruge njeri-tjetrit; nuk kerkoni falje ; nuk pranoni gabimin.
Ju nuk i ndiqni me zakonet
Ju keni kohe qe nuk kaloni diten e diele dhe te premte sebashku… Sot ato zakone te mebla I perkasin te kaluares ….


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
interesante...dashka me i pas parasyshhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons