Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ngrirje e çuditshme e Liqenit Abraham prej Sun 20 Jan 2013, 10:08

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ngrirje e çuditshme e Liqenit Abraham

Liqeni Abraham i cili ndodhet në malet Rocky të Kanadasë ka pësuar një ngrirje jo të zakonshme.

Me uljen e temperatuve në -30 gradë celsius, liqeni i mbuluar me borë pësoi një ngrirje të çuditshme, duke u ngrirë edhe flluskat brenda ujit.

Fotografisti Emmanuel Coupe-Kalomiris ka fotografuar flluskat e ngrira në liqenin Abraham.

Liqeni piktoresk Abraham ëshë liqen artificial i formuar në vitin 1972.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Ngrirje e çuditshme e Liqenit Abraham prej Sun 10 Feb 2013, 12:11

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ky paska ngri i gjithi vall cpo ndodh me planetin?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons