Forumi Kuq E Zi
Video te bera nga antaret Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Video te bera nga antaret Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1Video te bera nga antaret Empty Video te bera nga antaret prej Tue 12 Jul 2011, 16:32

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 12 Jul 2011, 16:38

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Shume e bukur .u preka more ,,te lumshin duart Video te bera nga antaret 2975102265

3Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 12 Jul 2011, 16:40

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
shum flm, te kam nxjerr ty ne foto te pare Video te bera nga antaret 3016075826 Video te bera nga antaret 2975102265


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 12 Jul 2011, 16:49

Vizitor

Anonymous
Vizitor
ak-47 shkruajti:shum flm, te kam nxjerr ty ne foto te pare Video te bera nga antaret 3016075826 Video te bera nga antaret 2975102265
e pash e pash ,,,e bukur qekam

5Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Wed 13 Jul 2011, 08:37

Vizitor

Anonymous
Vizitor
kurse un qekam e para kur fillon vidjoja hahahaha SHUM E BUKUR AK, BRAVO

6Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Wed 13 Jul 2011, 12:46

Altin

avatar
Antar Special
Antar Special
te lumshin tastjeret e kompjuterit mo jani po dhe keto vajzat e kane zbukuruar

7Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Wed 13 Jul 2011, 12:50

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
normal qe ato e kan zbukuruar Video te bera nga antaret 1134733586


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Wed 13 Jul 2011, 12:59

Altin

avatar
Antar Special
Antar Special
kristina shkruajti:
ak-47 shkruajti:shum flm, te kam nxjerr ty ne foto te pare Video te bera nga antaret 3016075826 Video te bera nga antaret 2975102265
e pash e pash ,,,e bukur qekam
e shikon ca ben kushja im per ty ina

9Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Fri 15 Jul 2011, 19:52

Vizitor

Anonymous
Vizitor
ak-47 shkruajti:
bravo fondator e paske bere te papame.

10Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 19 Jul 2011, 10:53

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
kjjo qeka llahtar fare shume bukur

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

11Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Sat 23 Jul 2011, 19:10

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
o njish ec e flasim pak me skajp


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

12Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Fri 29 Jul 2011, 23:36

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ja dhe nje video tjeter per forumin


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Sat 30 Jul 2011, 01:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ja edhe nje tjeter


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

14Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Sat 30 Jul 2011, 13:22

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
shume nice lale po bashk i beme dhe kane dale fiks

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

15Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Sun 15 Apr 2012, 19:09

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sa kujtime te paharrueshme kan kto vidjot per disa antar


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

16Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Sun 15 Apr 2012, 19:10

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
mua sme kujtohen 3333

17Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Sun 15 Apr 2012, 19:33

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do bej te tjera tani qe te kujtohen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

18Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 24 Apr 2012, 19:21

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
shifeni videon e radhes Video te bera nga antaret 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

19Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 24 Apr 2012, 19:26

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Po


Bravo Pse Albanen e kishe vene ne dy foto ti eeeeeeeeeeeeeeee Video te bera nga antaret 1416650876

20Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 24 Apr 2012, 19:32

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
i vura nej foto te paren e pastaj me tha me ver kte tjetren, ja vura ate tjetren e harrova te hiqja te paren Video te bera nga antaret 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

21Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 24 Apr 2012, 19:35

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:i vura nej foto te paren e pastaj me tha me ver kte tjetren, ja vura ate tjetren e harrova te hiqja te paren Video te bera nga antaret 1416650876
Video te bera nga antaret 988064290 Video te bera nga antaret 988064290 Video te bera nga antaret 988064290 s ka gje s ka...

22Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 24 Apr 2012, 19:37

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Video te bera nga antaret 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

23Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 24 Apr 2012, 19:38

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Mua te me kujtoni ndonjeher e kur mos te jem ketu..ma vini nje foto kur te beni videot e tjera ne vazhdim...sa per te me kujtuar. Video te bera nga antaret 2975102265

24Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 24 Apr 2012, 19:41

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kam gati te tjerat Video te bera nga antaret 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

25Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 24 Apr 2012, 20:09

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Po


Bravo Pse Albanen e kishe vene ne dy foto ti eeeeeeeeeeeeeeee Video te bera nga antaret 1416650876
keshtu na kthen mundin qe bejm ne ketu.. e ka per vete po neve sna ngelet hatri

26Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 24 Apr 2012, 20:52

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:shifeni videon e radhes Video te bera nga antaret 1416650876

E para engjelli blu nuk eshte e dyta kjo kenge nuk shkon do preferoja xhanadanin vija vija ,,,ok

27Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Tue 24 Apr 2012, 21:33

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
engjelli blu dhe timi nuk kan foto


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

28Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Wed 25 Apr 2012, 09:54

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:

bravo sebastjan embelsiar per ne funde Video te bera nga antaret 1416650876

29Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Wed 25 Apr 2012, 18:09

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kjo videoja qe ke cituar ti, ka shum qe eshte ber, ajo tjetra me siper eshte ajo qe bera dje


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

30Video te bera nga antaret Empty Re: Video te bera nga antaret prej Wed 25 Apr 2012, 18:17

Vizitor

Anonymous
Vizitor
e pashe mire po kenga sbente fare

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons