Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Një burrë është gjendur në një situatë të sikletshme pasi është bllokuar poshtë krevatit teksa ka tentuar t’i fshihet burrit të së dashurës së tij. Gruaja kishte marrë të dashurin në shtëpi duke përfituar nga largimi i burrit të saj, por ky i fundit ishte në udhëtim dhe për shkak të një dhimbje stomaku të papritur i ishte dashur të kthehej në shtëpi para programit, rreth orës 2:00 të mëngjesit.

E ndodhur në këtë situatë gruaja ka mundur të mbajë larg dhomës së gjumit burrin e saj ndërkohë që i dashuri po nxitonte të fshihej poshtë krevatit. Në këto momente situata merr një rrjedhje komike pasi i dashuri i gruas u detyrua të marri policinë në telefon ngaqë ishte bllokuar poshtë krevatit.

La Repubblica shkruan se i dashuri i zënë ngushte, i kishte sqaruar policisë “hallin” që e kishte zënë. Duke parë situatën, policët e kanë larguar burrin e gruas nga shtëpia duke i thënë se makina e tyre ishte dëmtuar gjatë një tentative grabitjeje. Uniformat blu e organizuan këtë skenë për të shmangur një konflikt të mundshëm.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahaahhaaaahah e injoranca ben te veten


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons