Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Themeluesi i Facebook, i cili kohë më parë bleu kompaninë Instagram në një vlerë rreth 1 miliardë dollarë ka reaguar ndaj, siç e quan ai, papërgjegjësisë së përdoruesve të këtij shërbimi.

Siç pohojnë burime nga zyrat e Facebook, ka disa ditë qëZuckerberg gjendet në gjendje depresioni për shkak të “performancës jo të kënaqshme të Instagram” ku më shumë se çdo gjë tjetër, njerëzit ngarkojnë fotografi macesh, qensh, ylberësh, dylberësh, e herë pas here edhe të ndonjë shoku.

I mërzitur nga kjo situatë, Zuckerberg thuhet të jetë mërzitur dhe nevrikosur duke kërcënuar se do i vërë flakën këtij shërbimi nëse njerëzit vazhdojnë të mbushin faqet e tyre me fotografi macesh dhe qensh.

“Ju betohem që do e mbyll fare. Pse, budalla jam unë që të paguaj 1 miliardë dollarë për t’iu bërë reklamë maceve dhe qenve tuaj që ju kanë ngel në shpi?!”, thuhet të jetë shprehur Mark Zuckerberg. /albeu


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahaaaahah ka tdrejt i gjori ma shpifen mu qe dikur kam qen thjesht perdorusja e jo me ajo qe e ka kriju...mir do bente sepse kshu do rrinin me shum ne forum sesa fb pasi askush spo esht pa fb


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons