Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1 KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sun 13 Jan 2013, 13:20

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :KUPTIMI i PUTHJEVE! Smile

♥️ ne duar : delikatese, embelsi ♥️
♥️ ne gushe : sh sh sh i dashuruar ♥️
♥️ ne balle: respekt ♥️
♥️ ne hunde: xhelozi ♥️
♥️ ne shpatulla: te deshiron ♥️
♥️ tek syte: kerkon falje per dicka ♥️
♥️ ne buze: te do shume shume ♥️
♥️ nje puthje e shkurter : nuk i pelqejne puthjet e tua ♥️
♥️ puthje e gjate: te do dhe mendon vetem per ty ne ate moment ♥️
♥️ puthje me gojen (mbyllur) : eshte pak i turpshem ♥️
♥️ me goje (hapur): vdes per ty dhe eshte i fiksuar pas teje ♥️
♥️ puthje me force (kur ai-ajo te puthkur ti nuk do): vdes per ty ♥️
♥️ me sy mbyllur: te do shume dhe eshte romantik ♥️
♥️ me sy hapur: hec mo..te do ♥️
♥️ kur te ledhaton floket: te adhuron ♥️
♥️ puthje ne vesh: do qe ti kushtosh me shume kohe ♥️
♥️ nese "grricet"...: deshiron te flase me ty..per dicka qe do ta tregonte vetem ty sepse te do.
♥️ nese largohet ngadale: ne te vertete deshiron te rri akoma ♥️
♥️ nese te shtrengon duart: ka nevojeper ty ♥️
♥️ nese i gjuan : ka te drejte te te puthe!! (dhe mos e refuzo) ♥️
♥️ nese te kafshon buzet nderkohe qe te puth: do qe te jesh vetem i tij/a...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

31 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Wed 20 Mar 2013, 12:11

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
e pa kuptimte

32 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Fri 22 Mar 2013, 05:24

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ne buze: te do shume shume ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

33 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Thu 04 Apr 2013, 07:22

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ne buze,te ha buzen

34 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sat 06 Apr 2013, 06:41

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
me goje (hapur): vdes per ty dhe eshte i fiksuar pas teje ♥
lesht me qonn nuk shkonte tek ajo bitchi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

35 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sat 27 Apr 2013, 05:58

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
relax,kudo ku qellon

36 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Tue 07 May 2013, 09:50

luani

avatar
Administrator
Administrator
Me ane te puthjeve shpreh ndjenjat e zemres si fillim i epshit per partneren/in.

37 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Fri 10 May 2013, 11:58

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ne gushe : sh sh sh i dashuruar ♥
rrena me mbret


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

38 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sun 19 May 2013, 06:56

Klio

avatar
Moderator
Moderator
♥ nese te kafshon buzet nderkohe qe te puth: do qe te jesh vetem i tij/a...


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

39 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sun 19 May 2013, 16:24

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ ne gushe : sh sh sh i dashuruar ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

40 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Thu 23 May 2013, 18:07

luani

avatar
Administrator
Administrator
Nje ure lidh dy brigje,
nje e puthur mbyll dy shtigje.

41 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Fri 24 May 2013, 08:35

Klio

avatar
Moderator
Moderator
♥ puthje ne vesh: do qe ti kushtosh me shume kohe ♥


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

42 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Fri 24 May 2013, 10:11

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ne vesh,dua dhe ne gushe

43 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Mon 27 May 2013, 07:29

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
me sy mbyllur: te do shume dhe eshte romantik ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons