Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1 KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sun 13 Jan 2013, 13:20

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


KUPTIMI i PUTHJEVE! Smile

♥️ ne duar : delikatese, embelsi ♥️
♥️ ne gushe : sh sh sh i dashuruar ♥️
♥️ ne balle: respekt ♥️
♥️ ne hunde: xhelozi ♥️
♥️ ne shpatulla: te deshiron ♥️
♥️ tek syte: kerkon falje per dicka ♥️
♥️ ne buze: te do shume shume ♥️
♥️ nje puthje e shkurter : nuk i pelqejne puthjet e tua ♥️
♥️ puthje e gjate: te do dhe mendon vetem per ty ne ate moment ♥️
♥️ puthje me gojen (mbyllur) : eshte pak i turpshem ♥️
♥️ me goje (hapur): vdes per ty dhe eshte i fiksuar pas teje ♥️
♥️ puthje me force (kur ai-ajo te puthkur ti nuk do): vdes per ty ♥️
♥️ me sy mbyllur: te do shume dhe eshte romantik ♥️
♥️ me sy hapur: hec mo..te do ♥️
♥️ kur te ledhaton floket: te adhuron ♥️
♥️ puthje ne vesh: do qe ti kushtosh me shume kohe ♥️
♥️ nese "grricet"...: deshiron te flase me ty..per dicka qe do ta tregonte vetem ty sepse te do.
♥️ nese largohet ngadale: ne te vertete deshiron te rri akoma ♥️
♥️ nese te shtrengon duart: ka nevojeper ty ♥️
♥️ nese i gjuan : ka te drejte te te puthe!! (dhe mos e refuzo) ♥️
♥️ nese te kafshon buzet nderkohe qe te puth: do qe te jesh vetem i tij/a...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Wed 16 Jan 2013, 13:33

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
puthje me force (kur ai-ajo te puthkur ti nuk do): vdes per ty ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Wed 20 Feb 2013, 22:13

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Katilja shkruajti:puthje me force (kur ai-ajo te puthkur ti nuk do): vdes per ty ♥️
ahaha un e diaj se quhej perdhunim ky ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Wed 20 Feb 2013, 23:47

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
keto nuk i di

5 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Thu 21 Feb 2013, 12:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Katilja shkruajti:puthje me force (kur ai-ajo te puthkur ti nuk do): vdes per ty ♥
ahaha un e diaj se quhej perdhunim ky ahahaha
asaahaaaahaahah lol qefi ja ka po ce do se jom ktili si ka shoncetttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Thu 21 Feb 2013, 19:21

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
llapaqitje pa kuptim,sa per te ndier veten

7 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Fri 22 Feb 2013, 12:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nese "grricet"...: deshiron te flase me ty..per dicka qe do ta tregonte vetem ty sepse te do.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Fri 22 Feb 2013, 17:40

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
per te bere qejf

9 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sat 23 Feb 2013, 07:25

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ nese te kafshon buzet nderkohe qe te puth: do qe te jesh vetem i tij/a...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sat 23 Feb 2013, 23:48

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
sa per te kenaqur epshet

11 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sun 24 Feb 2013, 10:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ nese i gjuan : ka te drejte te te puthe!! (dhe mos e refuzo) ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Mon 25 Feb 2013, 08:08

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
nje relaksim i ngrohet

13 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Mon 25 Feb 2013, 19:10

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ ne gushe : sh sh sh i dashuruar ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Tue 26 Feb 2013, 01:41

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
une dua ne gushe

15 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Tue 26 Feb 2013, 18:36

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ ne buze: te do shume shume ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Tue 26 Feb 2013, 18:38

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kenaqesi ne buze

17 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Tue 26 Feb 2013, 18:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ nese "grricet"...: deshiron te flase me ty..per dicka qe do ta tregonte vetem ty sepse te do.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

18 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Tue 26 Feb 2013, 18:50

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
e shume

19 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Tue 26 Feb 2013, 18:53

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ ne hunde: xhelozi ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

20 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Wed 27 Feb 2013, 17:45

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
une dua ne kerthize

21 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Wed 27 Feb 2013, 20:38

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ ne duar : delikatese, embelsi ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

22 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sat 02 Mar 2013, 16:13

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kudo qe te puthish,te kenaq

23 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sat 02 Mar 2013, 18:23

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ja ka fut kot me kte
♥ nje puthje e shkurter : nuk i pelqejne puthjet e tua ♥


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

24 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sun 03 Mar 2013, 07:33

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ nese te shtrengon duart: ka nevojeper ty ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

25 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sun 03 Mar 2013, 15:40

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
duhet te ja shtrengoj duart

26 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Sun 03 Mar 2013, 22:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
:P


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

27 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Mon 04 Mar 2013, 15:05

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
relaks

28 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Mon 04 Mar 2013, 19:38

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ nese te kafshon buzet nderkohe qe te puth: do qe te jesh vetem i tij/a...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

29 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Thu 07 Mar 2013, 13:07

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kenaqesh

30 Re: KUPTIMI i PUTHJEVE! prej Fri 15 Mar 2013, 11:51

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
♥ ne shpatulla: te deshiron ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons