Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Po afrohet ora kur asteroidi i koduar 2012 DA14 do të qaste shumë pranë planetit tonë!
Më 16 shkurt 2013 asteroidi do të kaloj kaq pranë Tokës, saqë do të ndikojë në satelitët e telekomunikacioneve që ndodhen në orbitën e tokës. Shkencëtarët pohojnë se asteroidi do t’i afrohet tokës në një distancë të afërt të krahasuar me një “fije floku” por me përmasa kozmike!


Vitin e shkuar kur ishte zbulua ky asteroid kishte ngjallur panik, pasi shkencëtarët nuk njihnin shumë për të dhe se cila ishte orbita e tij. Një vit më vonë, po të njëjtit shkencëtar pohojnë se fuqia magnetike e Tokës mund të ndikonte, përkatësisht me distancën që ai do kishte me planetin tonë.
Megjithatë, parashikimet e astronomëve bëjnë fjalë për një distancë më të shkurtër se ajo nga Toka me Hënën dhe për këtë shkak, ky fenomen ndiqet me vëmendje shumë të madhe.
Për më shumë në videon në vijim:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mir tpakten qe sbie tek ne se ateher na ka knaq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons