Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Reagon Turqia pas njoftimit të Athinës se do të avancoj në shpallje të njëanshme të kufirit të saj detar.

“Turqia po ndjek me vëmendje shumë të madhe, çdo tentativë të Greqisë për shpallje të një anshme të kufirit të saj detar. Si dhe të vendeve të tjera për shtrirje të mëtejshme të Zonës Ekskluzive Ekonomike Ujore, për të kryer kërkime nënujor për hidrokarbure. Çdo shtet ka të drejtën ta deklaroj këtë në OKB. Por në këtë rast, Turqia do të njoftoi edhe ajo Zonës Ekskluzive Ekonomike Ujore –pra kufijtë detar- e cila do të përshijë të gjitha zonat që përfshihen në të drejtat tona”, deklaroi për gazetën “Zaman”, Fetoulach Gyleni.

Fetoulach Gyleni, është një njerëzit më të fuqishëm në Turqi, me kompani gjigande që kooperojnë në fushën e energjisë. Padyshim që deklarata e Gyleni konsiderohen si deklarata të drejtpërdrejta të qeverisë Erdogan.

Madje, në deklaratën e tij Fetoulach Gyleni, shkon dhe një hap më tej duke kërcënuar hapur me “incident të zjarrtë” në rast se Greqia avancon në shpallje të njëanshme dhe i kundërvihet Turqisë, duke deklaruar: “Pavarësisht se jemi shumë të zënë me Sirinë, do të reagojmë menjëherë dhe rrufe. Këto janë përshtypjet e grekëve. Do të shohim se ç’do të ndodh në realitet”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nje shkak duan e filluan luftetart....eccccc te keqen kshu e duan greket


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons