Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Po vëzhgonte qiellin me teleskop ku papritur zbuloi këtë dukuri kaq të çuditshme!
Një i ri nga Sacramento, i cili po skanonte qiellin e natës me teleskopin e tij, zbuloi papritur një shpërthim drite të cilin e regjistroi këtë spektakël të çuditshëm me telefonin e tij të zgjuar. Video u regjistruar me një iPhone përmes syze e një teleskop.Cody, i riu i cili regjistroi këtë video, shpjegon se ai kishte identifikuar dhe regjistruar një objekt të panjohur fluturues që pas pak sekondash shpërtheu. Më pas i riu ia dërgoi videon Dr Stephen P Maran, një shkencëtar i shquar i fushës së astronomisë, i cili u përgjigj duke thënë se ai nuk e njeh këtë shpërthim si fenomen astronomik dhe mendimi i tij personal është se kjo nuk është një ngjarje astronomike.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
eh cfar spo na shohin syt...cshperthim o zot


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons